Zamów kawę do swojej kawiarni

Kawa do kawiarni

 • 01

  Najlepszej jakości, świeżo wypalana kawa prosto z naszej palarni

 • 02

  Bezpośredni kontakt z plantatorami w Brazylii, Kolumbii, Indiach, Ugandzie, Etiopii, czy Kostaryce

 • 03

  Ekspresy i inne akcesoria dla kawiarni

blog11
Caveres.pl

Zamów kawę do swojej kawiarni

Najwyższej jakości kawa dla kawiarni jest ważniejsza niż ładny wystrój czy najlepszy sprzęt. To właśnie od niej zależy, czy twój najważniejszy produkt będzie spełniał oczekiwania klientów i zachęcał ich do ponownego odwiedzenia twojego lokalu. Każda kawa, którą znajdziesz w naszej ofercie przygotowywana jest w dwóch wariantach – ziarnistej i mielonej. Ta w ziarnach dłużej zachowuje świeżość, choć kawa mielona jest łatwiejsza w użyciu i gotowa od razu po otwarciu opakowania. Dzięki hermetycznemu opakowaniu zaraz po zmieleniu i błyskawicznej wysyłce mamy pewność, że zarówno kawa mielona, jak i ziarnista dotrą do twojej kawiarni dokładnie taka sama, jaka opuściła mury naszej palarni – po prostu doskonała.

Coffee Service dla Firm

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

EKSPRESY I AUTOMATY VENDINGOWE

Zobacz sam, jak szeroka jest oferta naszych produktów i znajdź ekspresy, które będą odpowiadać potrzebom Twojej firmy! Błyskawicznie zaopatrzymy Cię nie tylko w niezbędny w każdym zakładzie pracy napój, jakim jest różnego rodzaju kawa, ale i odpowiedni sprzęt do jej prawidłowego i wygodnego przygotowywania. Z nami kawa będzie smakowała jak nigdy wcześniej!
Zapewniamy Coffee Service zarówno dla średnich firmy (100+ pracowników) , jak i dużych korporacji.

KAWA CAVERES

Kawa to nieodłączny element niemal każdej kultury, dzięki czemu możemy zaproponować Ci całą masę produktów złożonych z ziaren importowanych z krajów takich jak Kolumbia, Brazylia, Honduras czy Etiopia. Każdy z tych krajów cechuje zupełnie inne podejście do wspaniałego napoju, jakim jest kawa, dzięki czemu oferta naszych produktów jest tak szeroka, co doceniło już wiele rozmaitych firm.

KORZYŚCI COFFEE SERVICE Z CAVERES

 • Najwyższej jakości ekspresy kawowe
 • Opieka i serwis maszyn na czas
 • ziarna kawy z najlepszych plantacji na całym świecie, świeżo wypalane w naszej palarni
 • Większa satysfakcja pracowników
Nasi Klienci

Współpracują z nami

Nasi Klienci

Współpracują z nami

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać pełną informację dotyczącą współpracy, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Nasi pracownicy niezwłocznie się z Tobą skontaktują.


  Nasze produkty to nie tylko kawa
  Kawa to zdecydowanie najważniejszy produkt, który chcielibyśmy zaoferować twojej kawiarni. Znajdziesz u nas nie tylko szeroki jej wybór, względem kraju pochodzenia, czy ilości. Oferujemy również autorskie mieszanki kawy jak np. Kawa dla Barberów – czyli męsko paloną, wyrazistą kawę o znacznej mocy i intensywnym smaku; a także Coffee Runner – kawę stworzoną z myślą o biegaczach. Pomyśl o reakcji klientów na możliwość wypicia swojej przedtreningówki w twojej kawiarni!
  Jednak kawa to nie tylko espresso, cappuccino, macchiato czy długa czarna. Nasz sklep w swojej ofercie ma również szeroką gamę kaw paczkowanych, które możesz oferować klientom w swojej kawiarni. Możliwość zakupu kawy, w której zasmakowali i przygotowania jej w domu to dla wielu klientów bardzo kusząca propozycja. Z doświadczenia wiemy, że kawa, którą szczególnie chętnie wybierają, to Coffee Runner – korzystają z niej nie tylko sportowcy!
  Nie tylko sprzedajemy, ale również podpowiadamy i szkolimy. Jeśli zastanawiasz się jaka kawa do kawiarni, którą prowadzisz, będzie najlepsza, zapytaj nas o podpowiedź – postaramy się uwzględnić informacje, które nam przekażesz i dołożymy starań, by zaproponowana kawa dokładnie wpasowała się do jej profilu. Dzięki możliwości zakupu kaw w małych opakowaniach będziesz mógł samemu, w praktyce, przekonać się, jak klienci twojej kawiarni odbierają daną mieszankę smakową.
  Zajmujemy się również ekspresami i innymi akcesoriami wykorzystywanymi w kawiarni. Rozumiemy, że prowadzenie kawiarni to nie tylko kwesta wyboru, jaka kawa będzie najlepsza. Dzięki współpracy z firmą AutomatSpec zajmującą się pełną obsługą serwisów kawowych, znamy zapotrzebowanie rynku i potrzeby klientów. U nas znajdziesz specjalistyczne preparaty pomagające w dbaniu o urządzenia wykorzystywane przy pracy – odkamieniacz i preparat do czyszczenia układów spieniających mleko – koniec z mozolną pracą przy wykorzystaniu domowych środków! Oferowane przez nas ekspresy to wyspecjalizowane urządzenia, które możemy z pewnością zarekomendować – ich trwałość i wysoką jakość wypróbowaliśmy podczas współpracy z wieloma klientami. Sprawdzą się z pewnością w przypadku mniejszych kawiarni.