Zamów kawę do swojego biura

Rzemieślnicza kawa palona dla Twojego biura

 • 01

  Rzemieślnicza kawa do biur, wypalana z najwyższą starannością i dbałością o każde ziarno

 • 02

  Profesjonalna obsługa małych, średnich oraz dużych firm

 • 03

  Ekspresy biurowe i automaty vendingowe z pełnym serwisem

caveres_kawadobiura
Zamów kawę do swojego biura

Rzemieślnicza kawa palona dla Twojego biura

 • 01

  Rzemieślnicza kawa do biur, wypalana z najwyższą starannością i dbałością o każde ziarno

 • 02

  Profesjonalna obsługa małych, średnich oraz dużych firm

 • 03

  Ekspresy biurowe i automaty vendingowe z pełnym serwisem

caveres_kawadobiura
Caveres.pl

Zamów kawę do biura

Wysokiej jakości kawa dla biznesu stanowi kluczowy segment naszej oferty. Zamiast jednak określeń takich, jak kawa do biura najwyższej jakości lub profesjonalna kawa w biurze wolimy tradycyjną terminologię. Proces wypalania kawy jest rzemiosłem, które wymaga odpowiedniej pieczołowitości. Jedynie wtedy palona kawa jest w stanie uzyskać naprawdę niepowtarzalne walory smakowe oraz aromat.
Nie jesteśmy dostawcą kawy, który obsługuje klientów biznesowych. Caveres to tradycyjna palarnia kawy stosująca wyłącznie najlepsze praktyki rzemieślnicze. Oznacza to właśnie wypalanie kawy rozumiane jako proces indywidualny, jako rzemiosło, a nie jako produkcję.

Coffee Service dla Firm

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

EKSPRESY I AUTOMATY VENDINGOWE

Zobacz sam, jak szeroka jest oferta naszych produktów i znajdź ekspresy, które będą odpowiadać potrzebom Twojej firmy! Błyskawicznie zaopatrzymy Cię nie tylko w niezbędny w każdym zakładzie pracy napój, jakim jest różnego rodzaju kawa, ale i odpowiedni sprzęt do jej prawidłowego i wygodnego przygotowywania. Z nami kawa będzie smakowała jak nigdy wcześniej!
Zapewniamy Coffee Service zarówno dla średnich firmy (100+ pracowników) , jak i dużych korporacji.

KAWA CAVERES

Kawa to nieodłączny element niemal każdej kultury, dzięki czemu możemy zaproponować Ci całą masę produktów złożonych z ziaren importowanych z krajów takich jak Kolumbia, Brazylia, Honduras czy Etiopia. Każdy z tych krajów cechuje zupełnie inne podejście do wspaniałego napoju, jakim jest kawa, dzięki czemu oferta naszych produktów jest tak szeroka, co doceniło już wiele rozmaitych firm.

KORZYŚCI COFFEE SERVICE Z CAVERES

 • Najwyższej jakości ekspresy kawowe
 • Opieka i serwis maszyn na czas
 • ziarna kawy z najlepszych plantacji na całym świecie, świeżo wypalane w naszej palarni
 • Większa satysfakcja pracowników
Nasi Klienci

Współpracują z nami

Nasi Klienci

Współpracują z nami

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać pełną informację dotyczącą współpracy, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Nasi pracownicy niezwłocznie się z Tobą skontaktują.


  Palona kawa w Twoim biurze nie musi być produktem masowym lub też tworzonym co prawda indywidualnie, lecz w zasadzie niewiele różniącym się od kaw ze sklepu. Znajomość rzemiosła oraz odpowiedzialność za wypalane przez nas kawy pozwalają nam zaoferować Twojej firmie coś więcej: kawę, która będzie wizytówką biura a także integralnym elementem jego klimatu.
  Szczegóły oferty
  Palarnia kawy Caveres współpracuje z firmą AutomatSpec zajmującą się obsługą coffee service. Automaty oraz serwisy do kawy nie stanowią naszej dziedziny, dlatego w celu zapewnienia naszym klientom najlepszej nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami w zakresie coffee service. Dzięki temu, jesteśmy w stanie odpowiednio dostosować charakter zamawianej przez klienta kawy do specyfiki urządzeń znajdujących się w biurze. Dzięki temu ekspres do kawy lub inne urządzenie zostają sprowadzone do funkcji narzędzi przechowujących wysokiej jakości paloną kawę stworzoną specjalnie na zamówienie naszego klienta. W ten sposób, nawet kawa ziarnista do biura wypalana indywidualnie według skomplikowanego procesu jest w stanie zachować pełnię swoich unikatowych możliwości.