SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia bieżąca obsługa klienta ( negocjacje, ustalanie szczegółów warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem sprzedaży – koordynowanie)
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • Dbanie o dobre relacje biznesowe
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość  aktualnych trendów i rozwiązań w obszarze E-commerce
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Dobra organizacja pracy i  profesjonalizm w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego
  • Znajomość Comarch Optima

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Szkolenie i wsparcie działu handlowego

Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Caveres Sp. z o.o. ulica Piastowska 44B, 30-067 Kraków, tel +48 696 701 594
  • Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży
  • Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  • Szersze informacje na temat przetwarzania danych przez naszą Firmę uzyskają Państwo na stronie internetowej Administratora pod adresem www.caveres.pl/klauzule-prawne/