Doskonała kawa w Twojej firmie

Specjalizujemy się w dostawach kawy do firm i instytucji publicznych

Doskonała kawa w Twojej firmie

Specjalizujemy się w dostawach kawy do firm i instytucji publicznych

Caveres

DLACZEGO MY?

Potrzebna Ci idealna kawa dla firmy? Spróbuj aromatycznych zestawów z naszej bogatej oferty! Dla nas kawa to niezwykłe połączenie smaku i aromatu, które zawsze musi iść ze sobą w parze! Nasze zestawy dla firm to połączenie wielu lat pasji i doświadczenia. Przez cały ten czas nauczyliśmy się, że kawa wcale nie musi codziennym i nudnym rytuałem. To właśnie dzięki temu tworzona przez nas kawa do firm trafia w rozmaite gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Zapoznaj się z naszą propozycją dla firm i przekonaj się, że kawa to nie tylko przysłowiowa “mała czarna”.

 • NAJLEPSZE ZIARNA Z CAŁEGO ŚWIATA
  NAJLEPSZE ZIARNA Z CAŁEGO ŚWIATA
  Oferowana przez nas kawa ziarnista dla firm to produkt najwyższej jakości. Każda nasza kawa tworzona jest w oparciu o ziarna pochodzące od największych i najbardziej cenionych producentów.
 • AUTOMATY VENDINGOWE
  AUTOMATY VENDINGOWE
  Nasza marka jest ponadto siostrzaną firmą AutomatSpec zajmującej się między innymi dzierżawą maszyn i ekspresami dla firm. Jeżeli więc potrzebujesz usług bardziej kompleksowych, w tym również możemy Ci pomóc!
 • WYSOKIEJ KLASY EKSPRESY KAWOWE
  WYSOKIEJ KLASY EKSPRESY KAWOWE
  Nasza kawa ziarnista dla firm to nie jedyne co mamy ci do zaproponowania. W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się również ekspresy do kawy, które wydobędą z naszych ziaren wszystko, co najlepsze.
 • PEŁNA OPIEKA I SERWIS
  PEŁNA OPIEKA I SERWIS
  Błyskawicznie zaopatrzymy Cię nie tylko w niezbędny w każdym zakładzie pracy napój, jakim jest różnego rodzaju kawa, ale i odpowiedni sprzęt do jej prawidłowego i wygodnego przygotowywania. Z nami kawa będzie smakowała jak nigdy wcześniej!
Coffee Service dla Firm

Poznaj Naszą Ofertę

EKSPRESY I AUTOMATY VENDINGOWE

Zobacz sam, jak szeroka jest oferta naszych produktów i znajdź ekspresy, które będą odpowiadać potrzebom Twojej firmy! Błyskawicznie zaopatrzymy Cię nie tylko w niezbędny w każdym zakładzie pracy napój, jakim jest różnego rodzaju kawa, ale i odpowiedni sprzęt do jej prawidłowego i wygodnego przygotowywania. Z nami kawa będzie smakowała jak nigdy wcześniej!
Zapewniamy Coffee Service zarówno dla średnich firmy (100+ pracowników) , jak i dużych korporacji.

KAWA CAVERES

Kawa to nieodłączny element niemal każdej kultury, dzięki czemu możemy zaproponować Ci całą masę produktów złożonych z ziaren importowanych z krajów takich jak Kolumbia, Brazylia, Honduras czy Etiopia. Każdy z tych krajów cechuje zupełnie inne podejście do wspaniałego napoju, jakim jest kawa, dzięki czemu oferta naszych produktów jest tak szeroka, co doceniło już wiele rozmaitych firm.

Poznaj naszą kawę i ekspresy dla Twojej firmy

Nasze Produkty

Products

 • Urządzenia i akcesoria
 • Kawy Caveres
 • Kawy Caveres 250g
 • Kawy świata

KORZYŚCI COFFEE SERVICE Z CAVERES

 • Najwyższej jakości ekspresy kawowe
 • Opieka i serwis maszyn na czas
 • ziarna kawy z najlepszych plantacji na całym świecie, świeżo wypalane w naszej palarni
 • Większa satysfakcja pracowników

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać pełną informację dotyczącą współpracy, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Nasi pracownicy niezwłocznie się z Tobą skontaktują.