Zamów kawę do swojego lokalu gastronomicznego

Kawa dla gastronomii

 • 01

  Najlepszej jakości, świeżo wypalana kawa prosto z naszej palarni

 • 02

  Bezpośredni kontakt z plantatorami w Brazylii, Kolumbii, Indiach, Ugandzie, Etiopii, czy Kostaryce

 • 03

  Ekspresy i inne akcesoria dla kawiarni

Hand Barista touches the coffee machine that makes espresso
Caveres.pl

Zamów kawę do swojego lokalu gastronomicznego

Z dumą chcemy zaoferować ci naszą kawę – jesteśmy przekonani o jej najwyższej jakości i doskonałej kompozycji smakowej. Jesteśmy pasjonatami i kawy i swój dzień również rozpoczynamy od małej czarnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że wykwintny smak nie zależy tylko od samych ziaren, choć mają one niebagatelny wpływ na końcowy smak, jaki ma kawa. Jednak niemniej istotny na rezultat ma również proces palenia – dobór temperatury, długość jego trwania i osoba, która nadzoruje cały proces. 

Wykorzystując doświadczenie naszego roastera, a także najwyższej jakości piec pozwalają nam na oferowanie bogatej palety kaw, które idealnie sprawdzą się w twoim lokalu gastronomicznym.

Coffee Service dla Firm

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

EKSPRESY I AUTOMATY VENDINGOWE

Zobacz sam, jak szeroka jest oferta naszych produktów i znajdź ekspresy, które będą odpowiadać potrzebom Twojej firmy! Błyskawicznie zaopatrzymy Cię nie tylko w niezbędny w każdym zakładzie pracy napój, jakim jest różnego rodzaju kawa, ale i odpowiedni sprzęt do jej prawidłowego i wygodnego przygotowywania. Z nami kawa będzie smakowała jak nigdy wcześniej!
Zapewniamy Coffee Service zarówno dla średnich firmy (100+ pracowników) , jak i dużych korporacji.

KAWA CAVERES

Kawa to nieodłączny element niemal każdej kultury, dzięki czemu możemy zaproponować Ci całą masę produktów złożonych z ziaren importowanych z krajów takich jak Kolumbia, Brazylia, Honduras czy Etiopia. Każdy z tych krajów cechuje zupełnie inne podejście do wspaniałego napoju, jakim jest kawa, dzięki czemu oferta naszych produktów jest tak szeroka, co doceniło już wiele rozmaitych firm.

KORZYŚCI COFFEE SERVICE Z CAVERES

 • Najwyższej jakości ekspresy kawowe
 • Opieka i serwis maszyn na czas
 • ziarna kawy z najlepszych plantacji na całym świecie, świeżo wypalane w naszej palarni
 • Większa satysfakcja pracowników
Nasi Klienci

Współpracują z nami

Nasi Klienci

Współpracują z nami

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aby uzyskać pełną informację dotyczącą współpracy, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.
Nasi pracownicy niezwłocznie się z Tobą skontaktują.


  Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej oferty, to po prostu jej spróbuj! Małe opakowania, pozwalające na skosztowanie każdej z nich, darmowa wysyłka dla zamówień już od 50 złotych, oraz bardzo przyjazna i chętna do współpracy obsługa sprawiają, że niczego nie ryzykujesz, poza zakochaniem się w naszej kawie!